FPI Partners


Duitsland, Oostenrijk & Zwitserland

Rolf Gerhard Kirst

Rolf Gerhard Kirst

Rolf Gerhard Kirst

FPI Germany
Wangerstrasse 17 | D – 83365 Nussdorf | Duitsland
+49(0)86697893987 | Fax: +49(0)86697894080
rgkirst@franchisepool.org
Skype: rgkirst

 
 

Annemarie Kirst

FPI Germany
Wangerstrasse 17 | D – 83365 Nussdorf | Duitsland
+49(0)86697893987 | Fax: +49(0)86697894080
Office@franchisepool.org
Skype: rgkirst

Adriatische regio

Dušan Zera

Dušan Zera

Dušan Zerak

FranAdria
Ljubljanska cesta 12f, 1236 Trzin | Slovenië
+38(0)641726564 | +38(0)631528457
dusan.zerak@franadria.si
Skype: Dusanz
De Adriatische regio omvat; Slovenië, Croatië, Bosnië, Servie, Montenegro, Kosovo, Macedonie, Albanië.

 

Edita Becic

Edita Becic

Edita Becic

FranAdria
Ljubljanska cesta 12f, 1236 Trzin | Slovenië
+38(0)641726564 | +38(0)631528457
edita.becic@franadria.si
Skype: edita.becic
De Adriatische regio omvat; Slovenië, Croatië, Bosnië, Servie, Montenegro, Kosovo, Macedonie, Albanië

Tjechië & Slowakije

Ales Tulpa

Ales Tulpa

Ales Tulpa

Avex
Pisnicke zahrady 441, 142 00 Praag 4 | Tjechië
+49(0)86697893987 | Fax: +49(0)86697894080
Ales Tulpa | ales.tulpa@avexsystems.eu
Skype: atulpa.

Italië

www.3-io.it

Andrea Meschia

Andrea Meschia

Andrea MEschia

3-io
20141 Milano · Via Pezzotti 18
+49.152.03173895| +39.335.7754451
a.meschia@3-io.it
Skype: andrea.maria.meschia

Frankrijk

www.progressium.

John Goodhardt

John Goodhardt

Progessium
31, rue du Moulin de la pointe, 75013 Parijs | Frankrijk
+33(0)607607733
jgoodhardt@progressium.fr
Skype: john.goodhardt

Noorwegen

www.cappa.no

Magne Lome

Magne Lome

Cappa
Olaf Helsets vei 6 | 0694 Oslo | Noorwegen
+47 23383885 | +47 91392881
post@cappa.no
Skype: magnelome

Denemarken, Sweden

www.chainindex.dk

Toke Allentoft

Toke Allentoft

Chain Index
GI Kingvey1 | DK 1610 Kopenhagen | Denemarken
+45(0)31320908 | +45(0)2282012
toke@franchiseconsult.dk
Skype: toke.allentoft

Roemenië

www.francize.ro

Paul Voicu

Paul Voicu

Paul Voicu

Inventure Franchise Consulting
39, Mircea Zorileanu Str, 012053 Boekarest | Roemenë
paul.voicu@francize.ro
+40(0)744355200
Skype: paulchristianvoicu

 

Raluca Stanciu

Raluca Stanciu

Raluca Stanciu

Inventure Franchise Consulting
39, Mircea Zorileanu Str, 012053 Boekarest | Roemenë
+40(0)744355200
stanciu@francize.ro
Skype: paulchristianvoicu

Spanje

www.frankizia.com

Josan Garcia

Josan Garcia

Josan Garcia

www.frankizia.com
Passeig de Gracia 12 1er 08007 Barcelona | Spanje
josan@frankizia.com
+34(0)628982641
Skype: josang2a
In afwachting van de aanstelling van een collega voor Portugal verzorgt Josan ook de contacten aldaar

Verenigd Koninkrijk

thefranchisingcentre.com

Brian Duckett (MD)

Brian Duckett (MD)

Brian Duckett (MD)

The International Franchising Centre
+44(0)1904561598

+44(0)7836215782
brian@thefranchisingcentre.com
Skype: brian_ducket

 

Farrah Rose

Farrah Rose

Farrah Rose

The International Franchising Centre
+44(0)1904561598
+44(0)7946401139
farrah@thefranchisingcentre.com
Skype: farrahr1

 
 

Ian Martin

The International Franchising Centre
+44(0)1904561598

+44(0)7942896494
iain@thefranchisingcentre.com
Skype: ian.martin2007

België

www.franmatch.be

Nick Boury

Nick Boury

Nick Boury

FranMatch, Belgium
Kerkstraat 108 | B-9050 Gent
info@franmatch.be
Tel: +32(0)475608012 | Fax : +31(0)24030513
nboury@franmatch.be

Duitsland

www.sgp-legal.de

Marco Hero

Marco Hero

Marco Hero

Resideert in Duitsland
Prinzregentenplatz 21 · D-81675 München
+49 (0)89 2885 285-10 | Fax: +49 (0)89 2885 285-11
hero@sgp-legal.de
Skype: marcohero